Sherlock Holmes: Crimes & Camp: Punishments będzie posiadał wiele zakończeń.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishment to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za które odpowiedzialne jest studio Frogwares.  Gra ukaże się 14 września na konsolach starej i nowej generacji oraz na komputerach osobistych.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments, jak zapowiadają twórcy, nie będzie grą liniową. Podczas rozgrywki będziemy mieli do rozwiązania sześciu różnych spraw. Z czego każda ma trzy do pięciu różnych rozwiązań i zawiera wybory moralne, co sprawia, że gra ma wiele zakończeń.

Kłopot w tym, że nie pokażemy graczom, czy dobrze rozwiązali zagadkę. To wasze śledztwo i od was zależą losy ludzi. Nie będziemy oceniać waszych detektywistycznych umiejętności, ani zasad moralnych. Głównym założeniem jest to, żeby gracze poczuli się jak Sherlock Holmes, z którego mają uczynić geniusza lub nieprzyjemnego fachowca. Pod koniec każdej sprawy pojawiają się jedynie statystyki, które porównują wybory graczy. Jesteśmy ciekawi rezultatów.

To słowa Olgi Ryzhko, czyli szefowa działu marketingu i rozwoju biznesu w Frogwares. Dzięki tym wszystkim wyborom, które przyjdzie nam podejmować Sherlock Holmes: Crimes & Punishments będzie miał do 12 zakończeń na sprawę, dzięki czemu każdy gracz będzie miał swoją niepowtarzalną ścieżkę.

More from Mikołaj Ciesielski

Główny scenarzysta Mass Effect: Andromeda opuszcza BioWare

Zaledwie pięć miesięcy trwała współpraca scenarzysty Halo 4 i BioWare’u. Chris Schlerf...
Read More