Sherlock Holmes: Crimes & Camp: Punishments będzie posiadał wiele zakończeń.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishment to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za które odpowiedzialne jest studio Frogwares.  Gra ukaże się 14 września na konsolach starej i nowej generacji oraz na komputerach osobistych.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments, jak zapowiadają twórcy, nie będzie grą liniową. Podczas rozgrywki będziemy mieli do rozwiązania sześciu różnych spraw. Z czego każda ma trzy do pięciu różnych rozwiązań i zawiera wybory moralne, co sprawia, że gra ma wiele zakończeń.

Kłopot w tym, że nie pokażemy graczom, czy dobrze rozwiązali zagadkę. To wasze śledztwo i od was zależą losy ludzi. Nie będziemy oceniać waszych detektywistycznych umiejętności, ani zasad moralnych. Głównym założeniem jest to, żeby gracze poczuli się jak Sherlock Holmes, z którego mają uczynić geniusza lub nieprzyjemnego fachowca. Pod koniec każdej sprawy pojawiają się jedynie statystyki, które porównują wybory graczy. Jesteśmy ciekawi rezultatów.

To słowa Olgi Ryzhko, czyli szefowa działu marketingu i rozwoju biznesu w Frogwares. Dzięki tym wszystkim wyborom, które przyjdzie nam podejmować Sherlock Holmes: Crimes & Punishments będzie miał do 12 zakończeń na sprawę, dzięki czemu każdy gracz będzie miał swoją niepowtarzalną ścieżkę.

More from Mikołaj Ciesielski

Recenzja gry AeternoBlade (PS4)

AeternoBlade to zręcznościowa gra akcji posiadająca elementy RPG. Za tytuł ten odpowiedzialne...
Read More