Shenmue 3 zostało sfinansowane z powodzeniem na kickstarterze

Shenmue 3 okazało się największym zaskoczeniem targów E3 2015, zaraz za Final Fantasy VII. Zbiórka na Kickstarterze zakończyła się sukcesem.

Yu Suzuki, twórca marki Shenmue, jest zadowolony z sukcesu zbiórki na grę Shenmue 3. Na Kickstarterze udało zebrać się już około 3,5 miliona dolarów, a gracze nadal z wielką ochotą wspierają ten projekt.

Producent studzi jednak nastroje, bo potrzeba około 10 milionów dolarów, aby zrobić grę, o jakiej marzą wszyscy.

yu suzuki

”Powiem tak, że jeśli osiągniemy pułap 5 milionów dolarów, jedną z rzeczy, które naprawdę będę chciał zrobić, polegałaby na sprawieniu, by Shenmue 3 stało się rzeczywistością. Dopiero po zebraniu 10 milionów będzie można jednak wdrożyć tam prawdziwe funkcje otwartego świata.”

Projekt jest niesamowity i wzbudza ogromne zainteresowanie, ale do premiery Shenmue 3 na półkach sklepowych jeszcze daleka droga. Gameplay z gry to raczej pieść przyszłości, ale gry na PlayStation 4 potrzebują takiej konkurencji, aby poczuć oddech legendy na swoich plecach.

Na chwilę obecną cele Shenmue 3 rozpisano na 5 milionów dolarów, ale najwyraźniej to nie będzie wystarczająca kwota, aby wypracować wielki, otwarty świat, o jakim marzą gracze i sam Yu Suzuki.

[dzięki – http://www.gamesindustry.biz/articles/2015-06-22-yu-suzuki-wants-to-double-kickstarter-record-for-shenmue-3]

shenmue 3 pics

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Ghosts – dodatek Devastation dostępny na PS3, PS4 oraz PC.

CALL OF DUTY: GHOSTS – DEVASTATION TO DRUGIE Z KOLEI ROZSZERZENIE DO...
Read More