Shadow of Mordor z datą premiery i nowym zwiastunem

Shadow of Mordor to kolejna gra z uniwersum Tolkiena, która trafi na konsole nowej generacji. Pierwszy raz usłyszeliśmy o niej kilka miesięcy temu, tym razem twórcy zapowiadają datę premiery i pokazał nowy trailer.

mordor

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry, która rozegra się w tolkienowskim Śródziemiu. Ponadto, co zapewne ucieszy fanów twórczości Tolkiena oraz zwolenników tej produkcji, poznaliśmy datę premiery, która zaplanowana jest na 7 października. Middle- earth: Shadow of Mordor zmierza na konsole starej i nowej generacji oraz na PC.

Middle-earth: Shadow of Mordor to trzecioosobowa gra akcji, która tworzona jest przez studio Monolith Productions, twórców dwóch pierwszych odsłoń gry F.E.A.R. Wydarzenia przedstawione w fabule gry rozgrywać się będą przed wydarzeniami znanymi z Władcy Pierścieni. Podczas rozgrywki wcielimy się w Taliona– wskrzeszonego z zmarłych zwiadowcę, który pragnie pomścić swą rodzinę zamordowaną przez popleczników Saurona. Zabawa polegać będzie głównie na toczeniu bitew z hordami przeciwników, a system walki ma przypominać ten, który ujrzeliśmy w serii Batman: Arkham.

Najnowszy zwiastun prezentuje główną oś fabularną. Pokazuje w jaki sposób ginie rodzina Talion oraz on sam, a także przedstawia w jaki sposób zostaje wskrzeszony. Możemy ujrzeć także fragment walki, choć zapewne zwiastun został zrenderowany, to miejmy nadzieję, że studio Monolith Productions da nam w dniu premiery grę, która okraszona będzie świetna grafiką, przynajmniej na konsole nowej generacji i na komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

W Dragon Age: Inkwizycja będziemy mogli wydawać komendy głosowe.

Taką opcją pobawić będą się mogli posiadacze Xboxa 360 oraz Xboxa One....
Read More