Serwis YouTube obiecuje wsparcie dla 60 klatek na sekundę

Koncern Google planuje sukcesywnie rozwijać platformę YouTube. W najbliższych miesiącach mają zostać dodane opcje, oraz usprawnione wyświetlanie filmów.

Koncern Google rozwija się w bardzo szybkim tempie w wielu dziedzinach.
Koncern Google rozwija się w bardzo szybkim tempie w wielu dziedzinach.

W nadchodzącym okresie platforma YouTube ma ulegać wyraźnym zmianom. Mowa tutaj wprowadzeniu kilku usprawnień, w tym wyświetlania filmów w jakości 48 lub 60 klatek na sekundę. Na oficjalnym blogu firmy poinformowano, że ”w najbliższych miesiącach” funkcja ma zostać aktywowana.

To jednak nie wszystko, co zostało zapowiedziane jako wsparcie dla niezwykle popularnej platformy publikowania filmów. Kolejnymi usprawnieniami ma być udostępnienie ”Creator Studio”, czyli prostej w obsłudze aplikacji do śledzenia i analizy statystyk z poziomu urządzeń mobilnych. Oprogramowanie będzie dostępne na Google Store, oraz AppStore. Firma zamierza wprowadzić również rozbudowaną opcję współpracy i promowanie przyjaciół, z którymi nagrywamy lub promujemy własne filmy. Co więcej, Google planuje zastosować pewną funkcję, która pozwoli dodawanie fanowskich tłumaczeń do zagranicznych filmów. 

Na ten moment to tyle jeżeli chodzi o konkretne informacje. Poniżej możecie rzucić okiem na jeden z pierwszych filmików nagranych właśnie w jakości 60 klatek na sekundę. Jest to rozgrywka w Titanfall, które dostępne jest na Xbox One. 

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Wyścigi uliczne – nowy zwiastun z polskimi napisami do gry GRID Autosport

GRID: Autosport pozwoli nam na wyścigi uliczne za kierownicami super szybkich samochodów....
Read More