Serial Supergirl wyciekł nielegalnie na Torrenty w Full HD

Pierwszy odcinek serialu Supergirl trafił nielegalnie na poczciwe torrenty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że stało się to na pół roku przed premierą.

Supergirl to najnowszy serial o popularnej superbohaterce, który za sześć miesięcy miał mieć swoją premierę w telewizji. Jak się jednak okazało, pierwszy odcinek jest już dostępny na torrentach.

supergirl-banner

Dwie wersje pierwszego odcinka serialu Supergirl (46 minut) w jakości Full HD pojawiły się na BitTorrent. O dziwo, fakt ten zaskoczył samych ”piratów”, którzy wyrazili swoje zaskoczenie na serwisie TorrentFreak.

Nie tylko piękna dziewczyna, ale również potężna bohaterka!

Sam serial zapowiada się niezwykle ciekawie. Już kilkanaście dni temu mogliście zobaczyć pierwszy trailer serialu Supergirl. Melisa Benoist wcieli się w rolę Supergirl. Aktorka wcześniej grała w takich filmach jak ”Whiplash” czy ”Glee”. Calista Flockhart, znana z serialu ”Ally McBeal” wcieli się zaś w rolę Cat Grant.

Obsada zdaje się być całkiem dobra, a pierwszy trailer możecie zobaczyć poniżej. Telewizja CBS aktualnie nie wypowiedziała się na temat wycieku pierwszego odcinka serialu Superman na torrentach.

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/5/25/8654311/supergirl-pilot-leak-hd]

supergirl wall

Written By
More from Patryk

Wakacyjny konkurs z super nagrodami – do wygrania Lightning Returns: Final Fatnasy XIII!

Redakcja serwisu Projekt Konsola ogłasza wakacyjny konkurs dla wszystkich chętnych. Do wygrania...
Read More