Seria gier Gamebook na PC trafiła do sklepów Biedronka

Firma CDP.pl wprowadzi serię gier typu gamebook do sieci sklepów Biedronka. Do zgarnięcia gry z różnych gatunków, między innymi WRC 4, seria Gothic bądź też Styx: Master of Shadows.

Gracze kochają klasycznego Gothica, czy będą chcieli grać w Arcanię na PlayStation 4?
Gracze kochają klasycznego Gothica, czy będą chcieli grać w Arcanię na PlayStation 4?

Dziesięć gier z serii GAMEBOOK w atrakcyjnej cenie 24,99 zł trafiło właśnie do sieci sklepów Biedronka. Oczywiście mowa o grach przeznaczonych na komputery osobiste.

Co więcej, firma CDP.pl przygotowała niezłą akcję promocyjną, bowiem w każdym GAMEBOOKu zakupionym w promocyjnej ofercie znajduje się unikatowy kod rabatowy o wartości 5 zł na zakup gier, książek i filmów w sklepie cdp.pl!

W środku opakowania przydatne porady i ciekawostki, a na płycie nawet 3 pełne wersje gier PC. W serii Gamebook dostępne są zarówno nowości, takie jak Styx: Master of Shadows, jak i klasyczne, kochane przez graczy tytuły – Saga Gothic czy Chivalry.

W ofercie znajdują się wszelakie gatunki – FPSy, RPG, gry sportowe, wyścigowe i wiele innych. Zwolennikom tytułów z perspektywą z pierwszej osoby z pewnością spodoba się Chivalry – innowacyjna gra akcji, w której korzysta się ze średniowiecznej broni białej. Dla fanów motoryzacji przygotowaliśmy dwa tytuły – samochodowe WRC 4 i motocyklowe MotoGP 13, oba na licencjach mistrzostw świata. Zadbaliśmy także o fanów klasycznych przygodówek – Alcatraz 1954, Saga Deponia oraz zestaw Daedalic Adventure Collection zagwarantują im dziesiątki godzin główkowania.

Znajdzie się również coś dla fanów tytułów RPG – Saga Gothic oraz Arcania oraz Van Helsinga. Przygotowano również coś dla fanów skradanek w postaci Styx: Master of Shadows od doświadczonego studia Cyanide.

[informacja prasowa]

Styx: Master of Shadows w edycji gamebook w Biedronce.
Styx: Master of Shadows w edycji gamebook w Biedronce.
Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze wsparciem Wargamingu

Polski oddział firmy Wargaming zdecydował się wesprzeć wspaniałymi gadżetami akcję charytatywną Wielka...
Read More