Seria Batman: Arkham do wyciągnięcia za grosze na PC!

Wiadomość dla fanów Mrocznego Rycerza – przygotowano świetną ofertę dla fanów na platformie Steam. Do wyciągnięcia cała seria Arkham za grosze.

Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.
Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.

Marka Batman: Arkham rozwinęła niesamowicie w ostatnich latach stając się jedną z najciekawszych gier na rynku. Tytuły z tej serii zostały docenione za ciekawą historię, system walki oraz oprawę graficzną. Dla graczy przygotowano znakomitą ofertę na platformie Bundle Stars – cała seria do wyciągnięcia za około 40 zł.

Jeżeli tylko grasz na komputerze osobistym, to specjalnie dla takich graczy przygotowano ofertę Bundle Stars. Wszystkie trzy odsłony możecie zakupić za kwotę 9, 79 euro. Dwie pierwsze odsłony, czyli Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City to edycje typu Game of the Year. Oznacza to, że gry zostały wzbogacone o wszystkie dodatki i w takiej formie trafiają do rzeczonej oferty. Trzecia odsłona serii, Batman: Arkham Origins, również trafi do tej oferty, ale jeżeli będziecie chcieli kupić dodatek DLC, to musicie zrobić to oddzielnie.

Spieszcie się, bowiem promocja jest ograniczona w czasie. Gry zamówicie pod tym adresem. Warto się zainteresować, to gwarancja długich godzić w towarzystwie wybitnych gier.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/12/12/get-all-batman-arkham-games-and-dlc-for-10/]

Rewelacyjna oferta dla fanów!
Rewelacyjna oferta dla fanów!
Written By
More from Patryk

Dragon Age: Inkwizycja – poznajcie aktorów wcielających się w Morrigan i Varrica

Dragon Age III: Inquisition jest trzecią odsłoną znanej i lubianej gry z...
Read More