Seksowna wiedźma na nowym materiale wideo z gry Bayonetta 2

Platinum Games udostępniło najnowszy materiał firmowy prezentujący zwariowaną rozgrywkę Bayonetta 2. Tytuł ten dostępny będzie tylko i wyłącznie na Nintendo Wii U.

Bayonetta 2 to jedna z ekskluzywnych pozycj na Nintendo Wii U.Czy ten tytuł zdoła zainteresować nowych klientów do tej konsoli?
Bayonetta 2 to jedna z ekskluzywnych pozycj na Nintendo Wii U.Czy ten tytuł zdoła zainteresować nowych klientów do tej konsoli?

W sieci został zamieszczony zwariowany zwiastun promocyjny gry Bayonetta 2, która pojawi się na Nintendo Wii U. Filmik przedstawia zmagania seksownej wiedźmy z siłami dobra, oczywiście charakterystycznym, bardzo przesadzonym stylu zabawy.

Mechanika w drugiej odsłonie tej marki została nie zmieniona. Rozgrywka nadal opiera się o dynamiczne starcia z wieloma przeciwnikami naraz, podczas których nasza seksowna bohaterka prezentuje swoje akrobatyczne możliwości. Jednakowoż w drugiej odsłonie serii Platinum Games dołożyło wszelkich starań, aby system zabawy oraz model walki był znacząco usprawniony oraz rozbudowany. Na swojej drodze spotkamy fantazyjnych przeciwników, których próżno szukać w konkurencyjnych projektach.

Bayonetta 2 trafi tylko i wyłącznie na Nintendo Wii U. Wydawnictwo zostanie udostępnione wraz z pierszą odsłoną serii.

Written By
More from Patryk

Obszerna prezentacja walki w kooperacyjnym Evolve

W sieci udostępniono obszerną prezentację rozgrywki z gry Evolve. Filmik opublikowano na...
Read More