Seksowna Quiet na nowym zwiastunie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Filmik koncentruje się na postaci Quiet, jednej z pobocznych bohaterek najnowszej odsłony serii Konami.

Metal-Gear-Solid-Banner

Hideo Kojima podczas ostatniego programu ”Kojima Station” udostępnił fragment materiału wideo, który zostanie zaperezentowany podczas zbliżających się targów Tokyo Games Show 2014. Trailer naświetla postać Quiet, seksownej bohaterki, która specjalizuje się w walce karabinami snajperskimi.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje na rynku najpewniej dopiero w przyszłym roku. Kojima Productions przygotowało tytuł z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One. Konkretnej daty premiery brak, ale miejmy nadzieję, że Hideo Kojima ujawni okres debiutu gry właśnie w trakcie targów w Tokyo.

Osobiście liczę również na nowe fragmenty rozgrywki, bowiem ostatnie prezentacje koncetrowały się głównie na jednym i tym samym obszarze działań. Targi Tokyo Games Show 2014 powinny rozwiać nasze wątpliwości, tymczasem zostawiam Was z najnowszym materiałem wideo i seksowną Quiet.


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Quiet przez Abriael

Written By
More from Patryk

Resident Evil 7 ma być powrotem do korzeni i prawdziwym horrorem

Capcom powoli zaczyna wspominać o grze Resident Evil 7. Zdaniem jednego z...
Read More