Twórcy zapowiedzieli kolejny dodatek do Obcy: Izolacja oraz tryb wyzwań

Firma Sega wespół ze studiem Creative Assembly przygotowała dla graczy kolejny dodatek DLC do gry Obcy: Izolacja, który dostępny jest na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Ukończyliście już Obcy: Izolacja bez stanu przedzawałowego? Jeżeli tak, to twórcy mają dla Was o wiele więcej zawartości i chwil mrożących krew w żyłach, bowiem udostępniono kolejny dodatek w formie DLC o nazwie Safe Haven.

Rzeczony dodatek fabularny wprowadza nowe elementy do Trybu Przetrwania, zmuszając graczy do wykonania dziesięciu zadań z rzędu bez ani jednej porażki. Warto podkreślić, że jest to już trzeci dodatek do gry Obcy: Izolacja z serii Trybów Przetrwania, który jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę dzięki dużo większej mapie i nowemu trybowi testującemu umiejętności ocalałych ze stacji Sewastopol.

Dodatek Safe Haven wprowadza nową grywalną postać w osobie Hughesa, łącznościowca na stacji Sewastopol. Będąc uwięzionym w zamkniętym pomieszczeniu na dolnym pokładzie stacji, jego jedyną szansą na ucieczkę jest wykonanie dziesięciu poleceń podawanych mu przez terminal komunikacyjny.

Pełna wersja Obcy: Izolacja dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – znakomite concept arty z gry

Rise of the Tomb Raider to typowy killer na Xbox One. Gra...
Read More