SEGA przedstawiła pierwszy gameplay z gry Total War: Warhammer

Sega zdecydowała się opublikować materiał wideo z gry Total War: Warhammer. Tytuł pojawi się na PC, ale już teraz fascynuje swoją jakością.

SEGA oraz studio Creative Assembly zaprezentowały właśnie fragment rozgrywki z Bitwy o Przełęcz Czarnego Ognia – jednej z wielu bitew fabularnych, jakie będą dostępne w grze Total War: Warhammer.

W poniższym materiale wideo można również usłyszeć narrację wydawców gry, którzy opowiadają o tym zaciętym starciu pomiędzy wojskami Imperium, dowodzonymi przez Imperatora Karla Franza, a hordą zielonoskórych dowodzoną przez Grimgora Ironhide’a.

Rzeczona bitwa o Przełęcz Czarnego Ognia stanowiła bazę do stworzenia wersji demonstracyjnej gry, która była prezentowana na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Gameplay z gry w doskonały sposób pokazuje różnorodność jednostek zaklęć, machin bojowych, monstrualnych istot jakie pojawią się w grze oraz środowiska gry. Jako jedna z bitew fabularnych dostępnych dla Karla Franza, stanowić będzie jedno z opcjonalnych starć, które gracze będą mogli odblokować wraz z postępem kampanii.
[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55ba259a41310d860750b409″]

Written By
More from Patryk

Transformers: Rise of the Dark Spark na nowym zwiastunie

Transformers: Rise of the Dark Spark to gra akcji oparta o bardzo...
Read More