Secret Service – nowy, stary magazyn o grach trafi na rynek!

W sieci pojawiły się intrygujące wiadomości z obozu legendarnego Secret Service. Jeden z najbardziej popularnych magazynów o grach wraca na rynek!

Secret Service to legendarny magazyn poświęcony grom wideo.
Secret Service to legendarny magazyn poświęcony grom wideo.

Ostatni numer pisma został wydany około trzynastu lat temu. Wtedy to Secret Service zeszło ze sceny, na której pozostało wiele również świetnych magazynów o grach wideo. Dziś w sieci zamieszczono bardzo ciekawy wpis, który zapowiada wielki powrót czasopisma o grach!

Nowy magazyn Secret Service będzie wydawany w tradycyjnej formie (papierowy), jego przygotowaniem zajmą się Piotr Mańkowski – Redaktor Naczelny, oraz Waldemar Nowak. Czasopismo będzie wydawane pod tą samą nazwą co przed laty. Wydawca posiada pełnię praw licencyjnych do tego periodyku. Czasy się jednak nieco zmieniły, toteż format zostanie dopasowany do dzisiejszych standardów. Mowa tutaj o dużej ilości publicystyki, felietonów, jak również różnego typu artykułów tematycznych oraz rozprawek w stylu klasyki. Poniżej możecie wczytać się w oficjalny komunikat autorów w tej sprawie:

”Wracamy bo musimy, bo wiemy, że wielu od lat na nas czeka! Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz – nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegas Ass – Dyrektor Artystyczny…ale to dopiero początek! Bądźcie z nami, wkrótce kolejne informacje!”

Czekamy na zapowiedź pierwszego numeru pisma. Na ten moment nie posiadamy większej ilości materiałów oraz informacji, ale polecamy śledzić oficjalny profil magazynu na portalu Facebook.

Jedna z okładek Secret Service sprzed lat.
Jedna z okładek Secret Service sprzed lat.
Written By
More from Patryk

Piękna galeria screenów z gry Final Fantasy XV

Square Enix opublikowali przepiękną galerię wysokiej jakości screenów z gry Final Fantasy...
Read More