Secret Ponchos- premiera gry na konsoli PlayStation 4

Secret Ponchos to sieciowa strzelanina utrzymana w klimacie westernu. Tytuł ten debiutuje dzisiaj na PlayStation 4, a subskrybenci PlayStation Plus mogą pobrać grę za darmo.

Secret Ponchos to specyficzna, sieciowa strzelanina utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu.

Subskrybenci PlayStation Plus, którzy korzystają głównie z PlayStation 4 nie powinni w tym miesiącu narzekać, bowiem właśnie w grudniu dostają oni dostęp do dwóch ciekawych tytułów. Pierwszym z nich jest Injustice Gods Among Us: Ultimate Edition, czyli odświeżona wersja bijatyki, która zadebiutowała na konsolach siódmej generacji. Drugim tytułem, dostępnym w grudniu dla posiadaczy „Plusa” jest wspomniane Secret Ponchos.

Choć Secret Ponchos może nie jest grą z najwyższej półki, to warto zwrócić uwagę, iż w dniu premiery subskrybenci PlayStation Plus mogą wypróbować ten tytuł zupełnie za darmo, co na pewno jest miły gestem ze strony japońskiej firmy. Czy warto jednak spędzić choć chwilę z najnowszą produkcją studia Switchblade Monkeys? Wydaję się, że tak, bowiem Secret Ponchos to dość ciekawa i oryginalna pozycja, która niektórych może przykleić do telewizora na kilka godzin.

Zadowoleni z Secret Ponchos powinni być w szczególności fani westernów, bowiem tytuł ten jest utrzymany w klimatach Dzikiego Zachodu. Na czym polega owa produkcja? Otóż, jest to sieciowa strzelanina, podczas której ścierają się ze sobą dwie drużyny składające się z maksymalnie 8 zawodników. Co ciekawe podczas zabawy zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym możemy rozwijać swoją postać. Jeśli jesteście posiadaczami PlayStation Plus, to dajcie szansę Secret Ponchos. Być może przypadnie Wam do gustu.

More from Mikołaj Ciesielski

Mortal Kombat X- data premiery oraz Goro!

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej i lubianej serii bijatyk. Za...
Read More