Second Boss – zostań Szefem SCE Polska na jeden dzień

Firma Sony ogłosiła bardzo ciekawy konkurs dla fanów gier z serii inFamous. Tym razem możecie posiąść naprawdę wielką moc i na jeden dzień zostać szefem SCE Polska.

Playstation-Banner

Firma Sony zorganizowała dla Was bardzo ciekawy konkurs, dzięki któremu możecie zasiąść na fotelu prezesa SCE Polska. Konkurs jest ściśle powiązany z nadchodzącą marką inFamous: Second Son, gry studia Sucker Punch, która trafi na półki sklepowe już 21 marca. Z okazji premiery gry Infamous Second Son na PlayStation 4 (w sprzedaży juz od 21 marca 2014 r.). Sony Computer Entertainment Polska ogłasza konkurs pod nazwą SECOND BOSS.Zwycięzca konkursu otrzyma na jeden dzień supermoc – moc władania na jeden dzień polskim oddziałem SCEE (w dniu 21 marca 2014 r.). Dodatkowo otrzyma gadżety dotyczące PS4 oraz Delsina. Konkurs trwa do dnia 18.03.2014, do godziny 12:00. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil konkursu na Facebooku. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich fanów marki!

W tym miejscu warto też przypomnieć co nieco o samej grze. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów zmierzających na PlayStation 4. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne moce. Głównym protagonistą gry jest Delsin Rowe, młody mieszkaniec Seattle, którego nadnaturalne moce spodobały się władzom miasta, toteż jego życie zamienia się w nieustanną walkę z przedstawicielami lokalnych władz. Jego głównym atutem jest ogień i wprawne posługiwanie się tym żywiołem. Delsin nie potrafi latać, ale wprawne posługiwanie się wentylacją, czy kanałami pozwala mu dostać się w wyznaczone miejsca na mapie. Sama rozgrywka polega na eksploracji otoczenia i walce. Czekamy więc na pierwsze recenzje i noty jakie zbierze gra Sucker Punch.

Written By
More from Patryk

Apple prezentuje iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus z obsługą 3D Touch

Oto nowe iPhone’u 6 Plus oraz 6 Plus Plus, które firma Apple...
Read More