Sebastien Loeb Rally Evo zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci oficjalnie zapowiedziano grę wyścigową studia Milestone o nazwie Sebastien Loeb Rally Evo. Tytuł pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One.

World Rally Championship to niezwykle interesujący oraz widowiskowy sport. Dzięki Milestone zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One!
World Rally Championship to niezwykle interesujący oraz widowiskowy sport. Dzięki Milestone zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Milestone to znany producent w głównej mierze za sprawą gier ze świata motoryzacji wydawanych na konsolach stacjonarnych oraz komputerach klasy PC. Ekipa ma na swoim koncie gry z serii MotoGP oraz WRC, ale do tego grona planują dodać symulator rajdów samochodowych nazwany Sebastien Loeb Rally Evo. Tytuł miałby pojawić się na PlayStation 4 oraz Xbox One już jesienią przyszłego roku.

Tytuł jest wielkim zaskoczeniem końcówki roku, a twórcy wybrali wielkiego mistrza z Francji, aby wspomógł w jego promocji. Najnowsza gra Milestone ma być tytułem stawiającym przede wszystkim na aspekty symulacyjne. Włoskie studia udostępni graczom tryby jednoosobowe – pełnoprawna kariera, pojedyncze wyścigi, ale również rozbudowane zawody wieloosobowe.

Przedstawiciele Milestone nie ujawnili jednak konkretnych szczegółów na temat chociażby licencji na samochody oraz zespoły rajdowe. Producent jest niezwykle podekscytowany niniejszą zapowiedzią i potwierdza, że jest bardzo zaintrygowany kolejnym projektem, który przygotowywany jest z myślą o konsolach nowej generacji. Niestety, nie ujawniono trailera, fragmentów rozgrywki czy chociażby screenów z gry.

Chcielibyście powrotu do klasycznych rajdów samochodowych z Sebastienem Loebem?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/sebastien-loeb-rally-evo-announced-for.html]

Sebastien Loeb to dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata!
Sebastien Loeb to dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata!
Written By
More from Patryk

Mass Effect 4 pojawi się na dzisiejszej konferencji Electronic Arts?

Branżowy szpieg shinobi602 po raz kolejny zamieścił w sieci nieoficjalne informacje na...
Read More