Sebastien Loeb Rally Evo w październiku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Sebastien Loeb Rally Evo otrzymało przybliżoną datę premiery. Gra pojawi się w październiku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Nowa reklama gry Sebastien Loeb Rally Evo ujawnia okres debiutu, który przypadnie na październik tego roku. Gra pojawi się oczywiście tylko i wyłącznie na konsolach aktualnej generacji oraz komputerach PC.

Co ciekawe, otrzymaliśmy też informacje dotyczące trybów zabawy. Źródłem tych nowinek jest redakcja MCV, która podaje, że w trakcie rozgrywki będzie można się wcielić w samego Sebastiena Loeba i pokierować jego karierą. Tylko w najważniejszych momentach jego wyścigowej kariery, ale zawsze.

Milestone obiecuje, że Sebastien Loeb Rally Evo to absolutnie największa i najważniejsza gra wyścigowa w historii tego producenta. Mamy otrzymać kompletny tytuł wyścigowy na długie godziny.

Swoją drogą, kolejna odsłona WRC jest przygotowywana przez studio Kylotonn Games. Pamiętajcie również o DiRT Rally, które również ma się pojawić na rynku. Będzie starcie gier rajdowych z korzyścią dla graczy.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/sebastien_loeb_rally_evo/news/sebastien_loeb_rally_evo_launches_in_october_on_ps4_xbox_one_and_pc.html]

sebastien_loeb

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

Nocna premiera Diablo III: Reaper of Souls w Złotych Tarasach!

Zamierzacie uczestniczyć w premierze Diablo III: Reaper of Souls? Zapraszamy was na...
Read More