Sebastien Loeb Rally Evo śmiga po trasach w Walii

Sebastien Loeb Rally Evo to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier rajdowych na rynku. Obok Dirt Rally i WRC 5 to bardzo dobra okazja ku temu, aby w wersji cyfrowej przetestować rajdowe odcinki na całym świecie.

I właśnie głównie dlatego w sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Sebastien Loeb Rally Evo od Milestone, aby promować ten tytuł i udowodnić, że prace trwają i mają się ku końcowi.

W sieci pojawił się czysty gameplay w którym możecie zobaczyć Lancię Deltę S4 na trasach w Walii. Przyznam się, że lubię rajdy Wielkiej Brytanii, bowiem zawsze jest tam dużo błota, deszczu, a co za tym idzie samochody niebezpiecznie wchodzą w zakręty ale przecież na tym polega cała zabawa.

Milestone obiecuje, że Sebastien Loeb Rally Evo to absolutnie największa i najważniejsza gra wyścigowa w historii tego producenta. Mamy otrzymać kompletny tytuł wyścigowy na długie godziny.

Gra Sebastien Loeb Rally Evo zostanie wydana na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 29 stycznia przyszłego roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EV5vJgF_mbY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=x6l7zjaTGHU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Project C.A.R.S – nowe zwiastuny oraz oficjalny dystrybutor

W sieci udostępniono nowe zwiastuny gry Project CARS, która trafi na PlayStation...
Read More