Sébastien Loeb Rally EVO oficjalnym sponsorem Sébastiena Loeba podczas Rajdu Dakar 2016

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Sebastien Loeb Rally Evo na PlayStation 4 i Xbox One. Okazuje się, że gra będzie jednocześnie sponsorem rajdu Dakar dla tego znanego kierowcy.

Powoli zbliżamy się do premiery rajdowej gry Sebastien Loeb Rally Evo. Jeżeli tylko ktoś interesuje się rajdami samochodowymi, to wie, że zbliża właśnie rozpoczął się kultowy Dakar. Co ma z tym wspólnego rajdówka Milestone?

Firma Milestone, to jedno z wiodących studiów specjalizujących się w grach wyścigowych, oraz jej polski dystrybutor, firma cdp.pl, mają przyjemność poinformować, że gra Sébastien Loeb Rally EVO jest jednym z oficjalnych sponsorów 9-krotnego rajdowego mistrza świata trakcie tegorocznego Rajdu Dakar.

Logo gry znajduje się wśród innych na kombinezonie kierowcy. Po dwóch etapach Rajdu Dakar Sébastien Loeb znajduje się na pierwszym miejscu w klasyfikacji kierowców, wyprzedzając między innymi Stephane’a Peterhansela.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to warto sprawdzić ostatni gameplay, w którym sam Sebastien Loeb zdecydował się testować grę Milestone.

Rajd Dakar 2016 zakończy się 16 stycznia w Rosario. Sébastien Loeb Rally EVO pojawi się w sprzedaży 29 stycznia na PC, PS4 i Xbox One, a już teraz można zamawiać grę przedpremierowo m.in. w cdp.pl.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=4EJLjhKXnqc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – gra sprzedała się w ilości 4 milionów egzemplarzy

CD Projekt RED ma powody do dumy, bowiem Geralt i jego Wiedźmin...
Read More