Screeny w jakości 4K z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, ale to właśnie na komputerach osobistych CD Projekt RED prezentuje grafikę w rozdzielczości 4K.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się opublikować wysokiej jakości screeny w rozdzielczości 4K. Oczywiście poziom ten będzie dostępny tylko i wyłącznie na wysokiej jakości komputerach osobistych, ale i tak robią one wrażenie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w jakości 4K wygląda absolutnie wybitnie. Twórcom z CD Projekt RED dodatkowy czas po przesunięciu premiery z lutego na maj posłużył, bowiem jakość oprawy graficznej zachwyca. Wyrazista sylwetka Geralta na tle pobliskich miejscówek robi wrażenie. Świetnie wyglądają białe wilki, których futra zostały wykonane w bardzo autentyczny sposób. Bardzo dobrze wykonano również wszystkie budowle, jedną z nich jest latarnia morska w oddali na jednym z poniższych screenów.

Tytuł wygląda świetnie, szczególnie na komputerach osobistych. Warto jest czekać do maja na premierę Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED nie powinni nas zawieść, więcej, powinni nas wszystkich zachwycić, czego zapowiedzą jest poniższa galeria.

Written By
More from Patryk

Fable Legends dostępne na Xbox One oraz PC z Windows 10

Na konferencji Microsoftu Phil Spencer, menadżer marki Xbox, potwierdził obecność gry Fable...
Read More