Screeny w jakości 4K z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, ale to właśnie na komputerach osobistych CD Projekt RED prezentuje grafikę w rozdzielczości 4K.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się opublikować wysokiej jakości screeny w rozdzielczości 4K. Oczywiście poziom ten będzie dostępny tylko i wyłącznie na wysokiej jakości komputerach osobistych, ale i tak robią one wrażenie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w jakości 4K wygląda absolutnie wybitnie. Twórcom z CD Projekt RED dodatkowy czas po przesunięciu premiery z lutego na maj posłużył, bowiem jakość oprawy graficznej zachwyca. Wyrazista sylwetka Geralta na tle pobliskich miejscówek robi wrażenie. Świetnie wyglądają białe wilki, których futra zostały wykonane w bardzo autentyczny sposób. Bardzo dobrze wykonano również wszystkie budowle, jedną z nich jest latarnia morska w oddali na jednym z poniższych screenów.

Tytuł wygląda świetnie, szczególnie na komputerach osobistych. Warto jest czekać do maja na premierę Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED nie powinni nas zawieść, więcej, powinni nas wszystkich zachwycić, czego zapowiedzą jest poniższa galeria.

Written By
More from Patryk

Sid Meier’s Civilization Revolution 2​ Plus w grudniowym PlayStation Plus

Sony dzisiejszego dnia zaskakuje. Najpierw publikuje informacje o niepełnym PlayStation Plus na...
Read More