Screeny L.A. Noire

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_1
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_logo

RockStar Games udostępnił nowe zrzuty ekranu L.A Noire.

RockStar Games nie pozwala zapomnieć nam o nadchodzącym debiucie L.A Noire. Stale publikowane są materiały promocyjne mające nas zachęcić do tego tytułu. Trzeba przyznać że producentowi udaje się wzbudzić ciekawość graczy. Na chwilę obecną L.A. Noire kreuje się na bardzo dopracowaną grę niemal pod każdym szczegółem, nawet za ubiór postaci występujących w grze odpowiadają specjaliści w zakresie mody lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ostatnio RockStar Games zaprezentował film omawiający technikę animacji MotionScan. Wszystkie szczegóły które wychodzą na światło dzienne wzbudzają ciekawość środowiska graczy ale wymuszają także cierpliwość . Niestety Premiera L.A Noire jest wyznaczona na maj bieżącego roku.

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_1

Tym razem RockStar Games udostępnił dawkę kilku nowych screenów z nadchodzącego thrillera kryminalnego. Rozpowszechnione zdjęcia skupiają się po raz pierwszy na głównym bohaterze. Cole Phelps to detektyw w którego wcielimy się w grze by rozwikłać seryjne mordy mające miejsce w tytułowym mieście aniołów.

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_3

Zrzuty ekranu dają nam dobre spojrzenie na realistyczne i szczegółowe renderowanie twarzy, możliwe dzięki wprowadzeniu przez autora techniki MotionScan. Technologia ta skanuje i wychwytuje każdy niuans u prawdziwego aktora, który jest następnie przeniesiony na postacie w grze.

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_4
Written By
More from konadmin

Ponętna Catherine trafi także do Europy

Wydawcy gry (Deep Silver) zapowiedzieli, że Catherine zostanie wydana również na terenie...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii la_logo

RockStar Games udostępnił nowe zrzuty ekranu L.A Noire.

" />