Ścieżka dźwiękowa Grand Theft Auto V zostanie wydana przez Rockstar

Rockstar zdecydowało się wydać na rynek ścieżkę dźwiękową z Grand Theft Auto V na płytach winylowych. Gra wkrótce pojawi się również na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Firma Rockstar przygotowuje się do wielkiej premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Studio zdecydowało się podjąć kolejną, bardzo intrygującą decyzję dotyczącą swojej marki. Zespół wyda na rynek kompletną ścieżkę dźwiękową z piątej odsłony serii.

Winyle z muzyką pojawią się w oficjalnej sprzedaży już 9 grudnia w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy. Zestaw będzie zawierał muzykę przygotowaną na potrzeby piątej odsłony serii. Nad utworami pracowali Wavves, Twin Shadow, Flying Lotus i wielu, wielu innych artystów.

Wydawnictwo pojawi się na rynku w okresie, gdy PlayStation 4, Xbox One oraz PC otrzymają swoją wersję Grand Theft Auto V. Z pewnością decyzja o tym wspomoże sprzedaż samej gry i dodatkowo ją wypromuje. Tytuł pojawi się na rynku już 18 listopada.

Poniżej możecie rzucić okiem na kolekcję, która powinna przypaść melomanom do gustu.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/gta_5/news/limited_edition_gta_5_soundtrack_collections_coming_on_cd_and_vinyl_2.html]

Soundtrack Grand Theft Auto V!
Soundtrack Grand Theft Auto V!
Written By
More from Patryk

Bethesda uczy percepcji w Fallout 4 nowym filmikiem

Bethesda opublikowała w sieci kolejny filmik z gry Fallout 4 w ramach...
Read More