Scenariusz gry Remember Me 2 już skończony, są plany na drugi sezon Life is Strange

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Remember Me 2 oraz drugiego sezonu epizodycznej przygodówki Life is Strange od Dontnod Entertainment.

Jedna z najciekawszych, nowych marek ostatnich lat.
Jedna z najciekawszych, nowych marek ostatnich lat.

Okazuje się, że firma Dontnod Entertainment pracowała przez ostatnie miesiące nie tylko nad Life is Strange, ale również kontynuacją świetnego Remember Me. Producent potwierdza, że jest już przygotowana historia oraz scenariusz drugiej odsłony tej marki. Autorzy gry czekają tylko na zielone światło od wydawcy, w tym przypadku koncernu Capcom.

Nilin powróci w drugiej, w pełni next-genowej odsłonie serii Remember Me?

Remember Me pojawiło się na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych jeszcze w roku 2013 i zostało ciepło przyjęte przez graczy. Tytuł wprowadził nową, charakterystyczną bohaterkę (Nilin) oraz świetnie przygotowaną miejscówkę w postaci neoParyża. Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja jest więcej niż pewna.

”Bardzo chciałbym to zrobić (pracować nad sequelem – dop. red.). Wiemy, czego chcemy dokonać w Remember Me 2. Główna fabuła została już napisana, wiemy co dodać do tego przepisu. Wiemy także, co naprawić. Jest to gra gotowa do stworzenia, ale główna decyzja należy do Capcomu.” – Jean-Maxime Moris, dyrektor w Dontnod Entertainment.

Niemniej interesujące informacje dotyczą epizodycznej przygodówki Life is Strange, której pierwszy odcinek dostępny jest na konsolach stacjonarnych oraz PC. Producenci gry zostali pochwaleni za debiutancki odcinek (średnia na Metacritic to 8,3 wśród użytkowników). Firma ponoć ma już przygotowane plany na drugą serię Life is Strange i ma wielką nadzieję, że uda im się je wprowadzić w życie.

[dzięki – http://www.mcvuk.com/news/read/remember-me-2-is-ready-to-go-awaiting-capcom-greenlight/0146388]

rememberme wall_pk

Written By
More from Patryk

7 milionów użytkowników Forza Motorsport 5 oraz Forza Horizon 2

Firma Microsoft przygotowuje się do wielkiej premiery gry Forza Motorsport 6 na...
Read More