Samsung Galaxy S6 Egde w obudowie z Avengers: Age of Ultron

Samsung Galaxy S6 Edge to świetny smartphone, a film Avengers: Age of Ultron to rewelacyjne kino. Dlaczego więc nie połączyć tych obu marek?

Tony Stark zdecydował się opowiedzieć się po jednej ze stron zwaśnionych firm produkujących smartphony. Iron Man wybrał Samsunga Galaxy S6 Edge i właśnie ten smartphone został ozdobiony jego podobizną oraz kolorystyką.

Galaxy-S6-S6-Edge-Banner

Jeżeli tylko zastanawiacie się nad kupnem Samsung Galasy S6 Edge, to właśnie znaleźliście model najlepszy z możliwych.

Najnowszy model Galaxy S6 Edge jest pierwszym z tych, które zostaną wyprodukowane na mocy umowy Samsunga z firmą Marvel. Avengers: Age of Ultron będzie promowane właśnie na obudowach nowego Galaxy. Obudowa wygląda świetnie, jest czerwona i przyozdobiona podobizną Iron Mana.

Bojowo nastawiona podobizna Iron Mana jest umieszczona na tylnej obudowie Glaxy S6 Edge, gdzie świetnie komponuje się z czerwonym kolorem całej obudowy. Zestaw wygląda świetnie, ale jest jedno ”ale”.

Samsung Galaxy S6 Edge w obudowie z filmu Avengers: Age of Ultron na dzień dzisiejszy jest dostępny tylko w Chinach, Korei Południowej oraz Hong Kongu. Kiedy ten smartphone pojawi się na zachodnim rynku?

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/5/26/8658659/iron-man-galaxy-s6-edge-samsung-limited-edition]

Galaxy S6


[interaction id=”5554c8cc40f2c57e04086801″]
Written By
More from Patryk

Szybcy i wściekli 7 – premiera filmu z nowym rekordem finansowym

Wygląda na to, że film ”Szybcy i wściekli 7” okazał się być...
Read More