Samochody z gry Fallout 4 w dodatku DLC do Forza Motorsport 6

Jeżeli jesteście zapalonymi graczami w Forza Motorsport 6, ale jednocześnie planujecie zakup Fallout 4, a nie chcecie odrywać się od obu gier, to Turn10 mają dla Was miłą niespodziankę.

Grający w grę Forza Motorsport 6 już niebawem będą mogli poprowadzić postnuklearny samochód z gry Fallout 4. Szczerze powiedziawszy jest to tradycyjny pickup, których w świecie gry Bethesdy znajdziecie dziesiątki. Twórcy obu gier zdecydowali się na współpracę i ambitną promocję najnowszej odsłony kultowej serii Fallout.

Przedstawiciele studia Turn10 poinformowali, że od dzisiaj wszyscy posiadacze Forza Motorsport 6 mogą bez najmniejszego problemu poprowadzić na wirtualnych torach Forda F100 z 1956 roku. Samochód jest oczywiście w odpowiedni sposób stylisowany, by spodobać się wszystkim sympatykom nadchodzącej gry Fallout 4. To jednak nie koniec postapokaliptycznych atrakcji w grze Forza Motorsport 6, bowiem już na początku przyszłego roku będziecie mogli poprowadzić  Chryslusa Rocket 69, który również zostanie udostępniony jako zawartość dodatkowa.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zdjęcie Forda F100 oraz trailer dodatkowej zawartości. Oczywiście rozszerzenie jest bardzo małe, ale niezwykle oryginalne i warto się nim zainteresować chociażby z ciekawości. Ja sam chciałbym zobaczyć, jak od środka wygląda pickup z gry Fallout 4, a widok z kokpitu w grze Turn10 to przecież najwyższa jakość.

Sama gra Fallout 4 zadebiutuje już 10 listopada na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-4-f100-1-forza-6.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=hUmAOB5mCeQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Ride od studia Milestone zapowiada się wyśmienicie

Firma Milestone opublikowała świeże materiały z gry wyścigowej Ride. Otrzymaliśmy trailer oraz...
Read More