Saints Row IV Game Of The Century Edition w planie wydawniczym firmy Cenega

Saints Row IV The Century Edition już niebawem trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Dystrybucją gry zajmie się firma Cenega.

Saints Row IV to karykatura wielu filmów gangsterskich, oraz gier w klimatach sensacji.
Saints Row IV to karykatura wielu filmów gangsterskich, oraz gier w klimatach sensacji.

Saints Row IV Game of the Century trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł będzie dostępny od 20 czerwca na komputery PC w polskiej wersji językowej (napisy)również w wersji cyfrowej oraz na  konsole Playstation 3 oraz Xbox 360 w angielskiej wersji językowej.

Czasami wydanie edycji Game of the Year to za mało – zwłaszcza, kiedy chodzi o najpotężniejszego człowieka na świecie. Najbardziej szalona gra z serii Saints Row dostanie wydanie, na które zasługuje: Saints Row IV Game of the Century! Znajdziesz tu cenioną grę Saints Row IV i wszystkie 28 pakietów DLC, w tym nową i dostępną tylko tutaj broń, Hamerykę samych swoich.

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale…patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg – wojownicze imperium przybyszy z kosmosu – Zinów – pod wodzą wyrachowanego Zinyak’a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki. Nie wiedzieli, że zamiast tłustych polityków zabrali na swój pokład najgroźniejszą ekipę tej planety…

Written By
More from Patryk

Aplikacja GoPro dostępna na konsoli Xbox 360

Microsoft zamierza wprowadzić do Polski aplikację GoPro, która będzie dostępna na konsolach...
Read More