Saints Row IV Game Of The Century Edition w planie wydawniczym firmy Cenega

Saints Row IV The Century Edition już niebawem trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Dystrybucją gry zajmie się firma Cenega.

Saints Row IV to karykatura wielu filmów gangsterskich, oraz gier w klimatach sensacji.
Saints Row IV to karykatura wielu filmów gangsterskich, oraz gier w klimatach sensacji.

Saints Row IV Game of the Century trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł będzie dostępny od 20 czerwca na komputery PC w polskiej wersji językowej (napisy)również w wersji cyfrowej oraz na  konsole Playstation 3 oraz Xbox 360 w angielskiej wersji językowej.

Czasami wydanie edycji Game of the Year to za mało – zwłaszcza, kiedy chodzi o najpotężniejszego człowieka na świecie. Najbardziej szalona gra z serii Saints Row dostanie wydanie, na które zasługuje: Saints Row IV Game of the Century! Znajdziesz tu cenioną grę Saints Row IV i wszystkie 28 pakietów DLC, w tym nową i dostępną tylko tutaj broń, Hamerykę samych swoich.

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale…patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg – wojownicze imperium przybyszy z kosmosu – Zinów – pod wodzą wyrachowanego Zinyak’a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki. Nie wiedzieli, że zamiast tłustych polityków zabrali na swój pokład najgroźniejszą ekipę tej planety…

Written By
More from Patryk

Firmware 3.0 do PlayStation 4 pozwoli streaming z YouTube oraz upload filmików na Twittera

Wiemy że firma Sony aktualnie zajmuje się testowaniem najnowszej wersji oprogramowania konsoli...
Read More