Sacred 3 zbliża się wielkimi krokami – rzućcie okiem na oficjalne okładki gry

Sacred 3 to gra cRPG, które już tego lata trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste. Jest to produkcja studia Deep Silver, którą to na naszym rynku dystrybuować będzie firma Cenega. 

sacred-3-banner

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła zręcznościowa gra akcji RPG typu hack’n’slash, pt. Sacred 3. Gra zostanie wydana 22 sierpnia 2014 roku na PC z Windows oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Sacred 3 na PC ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską wersję językową gry na PC odpowiada firma QLOC S.A. Wersja językowa na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 nie została jeszcze potwierdzona.

Premierowe wydanie gry Sacred 3 będzie dostępne w limitowanej, Pierwszej Edycji na wszystkie platformy. Edycja ta będzie zawierać klasę postaci Malakhim oraz fabularny dodatek, pt. „Podziemia”, w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt tajemniczej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2. Rzućcie okiem na oficjalne okładki gier, które trafią do sprzedaży już tego lata.

[notice]Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack’n’slash skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra oferuje różne klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową – Malakhima. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności i bronie, które można ulepszać, aby dopasować do własnego stylu walki gracza. Podczas doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i jednocześnie starać się przyćmić dokonania swoich towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację zarówno lokalnie, jak i online.[/notice]

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Rise of the Tomb Raider – Lara Croft wybrała się do Syrii

Gamescom 2015 to kolejna okazja ku temu, aby popatrzeć na najnowsze wcielenie...
Read More