Sacred 3 – udostępniono kolejną, efektowną animację z gry

Sacred 3 trafi na półki sklepowe jeszcze w tym sezonie wakacyjnym. Gra będzie dostępna na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i komputerach osobistych. Twórcy udostępnili kolejną animację wideo.

Sacred 3 to jedna z największych premier z gatunku RPG w tym roku.
Sacred 3 to jedna z największych premier z gatunku RPG w tym roku.

Firma Deep Silver opublikowała w sieci kolejną animację promującą grę Sacred 3. Tytuł pojawi się na PlayStation 3, Xboska 360 oraz komputerach osobistych. Jest to kolejna odsłona niezwykle popularnej wśród graczy gry z gatunku RPG. 

Materiał wideo to kolejna animacja CGI, która prezentuje się niezwykle okazale. Widać że autorzy do perfekcji opanowali silnik gry, który pozwala im generować całkiem zgrabną animację postaci. Ponad materiał wideo, firma Deep Silver udostępniła nowe informacje na temat gry. Tytuł ukaże się na rynku 1 sierpnia tego roku. Co ciekawe, możliwa będzie rozgrywka w kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Każdy z bohaterów dysponować będzie unikalnymi umiejętnościami oraz uzbrojeniem. Autorzy zapewniają powrót znanych ras z poprzednich części, jak również dorzucenie nowej postaci, mianowicie rasy Malakhim.

Tytuł będzie przedstawicielem tradycyjnej szkoły RPG, z naciskiem na akcję oraz wybijanie wielu wrogów jednocześnie. Autorzy gry potwierdzają, że obszar zmagań będzie o wiele mniejszy niźli w poprzednich odsłonach. Sacred 3 ma skupić się na liniowych, mniejszych lokacjach. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Wiatr, woda i błyskawice na nowym zwiastunie Watch Dogs

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która zmierza na PlayStation 3, Xboksa...
Read More