Sacred 3 – premiera gry w sierpniu, mamy też pierwszy trailer

Sacred 3 to trzecia część znanej i lubiane w kręgach graczy serii gier z gatunku RPG. Za projekt odpowiada studio Deep Silver, a sama gra trafi na PC już w sierpniu tego roku. 

sacred banner

Wydawca gry Sacred 3 opublikował w sieci smakowity materiał wideo dla wszystkich fanów klasycznych gier hack’n’slash. Zwiastun naświetla nam dostępne klasy postaci jakie pojawią się w grze Deep Silver. Rozgrywka skupia się na ścisłej kooperacji między kilkoma bohaterami, w których również wcielić się mogą żywi gracze. Ponadto w sieci pojawiła się oficjalna data premiery gry na dostępnej na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste. Wszyscy fani gier RPG z Europy już 22 sierpnia będą mogli zakupić swoją kopie gry. W Stanach Zjednoczonych tytuł trafi na rynek kilka dni później, a dokładnie 26 sierpnia. Już na samym starcie Sacred 3 zostanie poszerzony o fabularne DLC o tytule ”Underworld Story”. Dodatek zaprowadzi graczy na wysoką wieżę, gdzie stoczą zacięty bój ze starym znajomym, Mroczną Serafią drugiej odsłony serii. Ponadto w palecie grywalnych postaci znajdzie się potężny Malakhim. Poniżej świeże fragmenty rozgrywki do wglądu.

Fabuła trzeciej części serii opowiada o walce królestwa ludzi z orkami. Jak zwykle, naszym zadaniem będzie uchronienie świata przed upadkiem. W samej grze dostępnych jest kilka, charakterystycznych dla marki klas postaci. Magowie, uwielbiający walkę na dystans, jak również rycerze, którzy dysponują ogromną siłą. Gra prezentuje gatunek hack’n’slash, dzięki któremu bawić się można w pojedynkę, jak również w kooperacji. Sacred 3 jest zbudowany w oparciu o zaawansowany silnik fizyczny, który umożliwia autentyczną animację postaci podczas starć, upadków i poruszania się. Gra dostępna jest na kilku platformach, tym nie mniej twórcy nie zamierzają wydawać jej na konsolach nowej generacji. Szkoda, więcej informacji już wkrótce!

Written By
More from Patryk

Są szanse na kolejne gry z serii Gex, Fear Effect i Anachronox?

Square Enix wystosowało bardzo interesujący komunikat do twórców gier na całym świecie....
Read More