Sacred 3 na Xboksie 360 i PlayStation 3 już w wakacje

Studio DeepSilver ogłosiło, że w sezonie wakacyjnym zostanie wydana gra Sacred 3. Trzecia część serii nie ominie również konsol stacjonarnych, Sacred będzie dostępny na Xboksa 360 i PlayStation 3.

sacred banner

Świetnie przyjęta przez graczy seria Sacred ma zamiar powrócić w sezonie wakacyjnym. Sacred 3 od studia DeepSilver zmierza na PlayStation 3 i Xboksa 360. Firma potwierdziła, że w tym okresie zamierza wypuścić grę na rynek. Z tej okazji zaprezentowano pierwszy, oficjalny zwiastun trzeciej części gry. Filmik jest bardzo atrakcyjny dla widza, oby tylko rozgrywka właściwa mogła nas podobnie bawić.

Historia opowiada o walce królestwa ludzi z orkami. Oczywiście naszym zadaniem będzie uchronienie świata przed upadkiem. W samej grze dostępnych jest kilka, charakterystycznych dla marki klas postaci. Magowie, uwielbiający walkę na dystans, jak również rycerze, którzy dysponują ogromną siłą. Gra prezentuje gatunek hack’n’slash, dzięki któremu bawić się można w pojedynkę, jak również w kooperacji. Sacred 3 jest zbudowany w oparciu o zaawansowany silnik fizyczny, który umożliwia autentyczną animację postaci podczas starć, upadków i poruszania się. Deep Silver nie potwierdziło jeszcze, czy gra zostanie wydana w tradycyjnej formie (pudełka) czy za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej.

Myślę że warto czekać na Sacred 3, ponieważ dwie poprzednie odsłony mają niesamowity klimat. Trzymamy rękę na pulsie!

Written By
More from Patryk

Need for Speed – screeny 4K prezentują wspaniałą grafikę od Ghost Games

Ghost Games w pocie czoła pracują nad nową grą z serii Need...
Read More