Są pierwsze zdjęcia z planu nowego Hitmana opartego na serii gier o agencie 47.

Za najnowszą odsłonę filmu z agentem 47 w roli głównej odpowiedzialna jest wytwórnia 20th Century Fox, która zdecydowała się na opublikowanie pierwszych zdjęć z planu filmu opartego na licencji gier wideo z charakterystycznym agentem w roli głównej. 

Hitman jest jedną z najpopularniejszych postaci zarówno w branży gier wideo jak i filmowej.

Zdjęcia z najnowszego filmu o Hitmanie pokazano na imprezie Comic- Con, która odbywa się w San Diego. W rolę Agenta 47 wciela się Rupert Friend, który znany jest przede wszystkim z serialu Homeland gdzie gra agenta Petera Quinna. Co ciekawe pierwotnie główną rolę miał dostać Paul Walker, znany z serii Szybcy i Wściekli, jednakże aktor zginął w wypadku samochodowym, który miał miejsce w zeszłym roku.

Twórcy planują odciąć się od tego, co widzieliśmy w ostatnim filmie o Hitmanie z 2007 roku. Produkcja ta zebrała bardzo średnie oceny oraz był kompletną klapą finansową, ponieważ zarobiła na całym świecie jedynie 100 mln dolarów. Warto dodać, że zdjęcia do najnowszej ekranizacji Hitmana rozpoczęto w czerwcu, a ekipa filmowa podczas kręcenia ujęć ma odwiedzić m.in Berlin czy Singapur. Premiera filmu Hitman: Agent 47 zaplanowana jest na 2015 rok.

Pamiętajcie również o zapowiedziach nowej odsłony serii na PlayStation 4 oraz Xbox One. Autorzy gry od dłuższego czasu pracują nad tym projektem. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących scenariusza gry, ale twórcy potwierdzali już, że planują wprowadzić do rozgrywki rozległe poziomy, które swoją wielkością przewyższają wszystko, co do tej pory widzieliśmy w tej serii. Fani tej marki mają więc powody do zadowolenia, ponieważ w procesie produkcji jest zarówno gra, jak i film pełnometrażowy z udziałem Agenta 47.

[dzięki- Polygon]
Sylwetka Hitmana wygląda całkiem przekonująco.
Sylwetka Hitmana wygląda całkiem przekonująco.
Fani Agenta 47 łączcie się!
Fani Agenta 47 łączcie się!
More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy datę premiery Valiant Hearts: The Great War

Valiant Hearts: The Great War to przygodowa gra akcji w komiksowej oprawie...
Read More