Rzućcie okiem na występ aktorów wcielających się w postaci z The Last of Us: Remastered

W sieci opublikowano reportaż z wczorajszego przedstawienia The Last of Us: Oni Night Live. Wystąpili na nim aktorzy, którzy wcielają się w postaci z gry The Last of Us: Remastered.

The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.
The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.

Wczoraj wieczorem w Los Angeles odbył się wieczorny pokaz The Last of Us: One Night Live. Przedstawienie odbyło się na żywo z udziałem aktorów wcielających się w role bohaterów The Last of Us: Remastered

Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej. Na filmiku nie znajdziecie jednak jednej z usuniętych scen końcowych gry, którą autorzy postanowili dodać jako specjalny bonus. Mowa tutaj o sytuacji, kiedy to kilka lat po zakończeniu fabuły oryginału dwójka bohaterów przebywa w pewnym pomieszczeniu. Joel gra na gitarze i opowiada pewien dowcip. Naughty Dog chciało w ten sposób pożegnać się z bohaterami swojej historii. Tak przynajmniej twierdzi jeden z obecnych na pokazie użytkownik forum NegGAF.

Jeszcze wczoraj mogliście rzucić okiem na kolejne porównanie gry w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Tytuł zadebiutował w zeszłym roku, a pod koniec miesiąca jego odświeżona wersja trafi również na nową konsolę Sony.

Written By
More from Patryk

Polowanie na Szarego Wilka – trailer DLC dla Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III: Africa to trzecioosobowa gra akcji która trafi na konsole...
Read More