Rzućcie okiem na umiejętności Taliona, bohatera Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Twórcy udostępnili nowy materiał wideo, gdzie główny bohater pokazuje moc upiora.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na konsole nowej oraz starej generacji.

Jak dobrze wiemy Talion, główny bohater Śródziemie: Cień Mordoru będzie dysponował naprawdę niesamowitymi zdolnościami, a najnowszy materiał udostępniony przez twórców tylko to potwierdza. Na poniższym filmiku można zauważyć jak Talion zdobywa przewagę nad swoimi wrogami dzięki poznawaniu ich słabości oraz umiejętności, co pozwala nam na lepsze przygotowanie się do starcia z oponentami.

Jak widać takie umiejętności pozwolą nam na zdobycie dość sporej przewagi nad przeciwnikami, ale wprowadzają również swego rodzaju coś nowego, dzięki czemu gracze na pewno nie będą się nudzić i zapewne często będą wnikać w swych wrogów, aby zobaczyć czego się obawiają oraz, aby poznać ich słabe punkty, co w walce z tzw. bossami może okazać się kluczowe. Miejmy nadzieję, że również w dniu premiery wszystko będzie wyglądało tak dobrze jak na materiałach udostępnionych przez twórców, ponieważ fani Tolkiena również zasługują na świetną grę osadzoną w ich ulubionym uniwersum.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na 3 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Mad Max zostanie zlokalizowany przez Cenege. Mamy też nowy zwiastun!

Mad Max to jedna z najciekawszych gier, które zadebiutują w tym roku....
Read More