Rzućcie okiem na telewizyjną reklamę Yakuzy Zero

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. W japońskiej telewizji pojawiła się nowa reklama tego tytułu.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Mimo sporego zainteresowania najnowszą odsłoną cyklu twórcy nie rezygnują z promocji Yakuzy Zero, szczególnie w Japonii, gdzie reklama najnowszej części cyklu puszczana jest w telewizji.

Najnowszy promocyjny materiał, który Japończycy oglądają w telewizji skupia się przede wszystkim na twarzach bohaterów i emocjach, które się na nich malują. Trzeba przyznać, że pod tym względem Yakuza Zero prezentuje się wyśmienicie. Miejmy nadzieję, że taki efekt będzie można zobaczyć nie tylko w reklamie telewizyjnej, ale również podczas właściwej rozgrywki.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w w tym roku. Wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy lub do Ameryki Północnej. Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście niezadowoleni z oferty PlayStation Plus? W marcu jedna gra będzie waszym wyborem

Sony powraca do pomysłu, którego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Każdy zainteresowany...
Read More