Rzućcie okiem na telewizyjną reklamę Yakuzy Zero

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. W japońskiej telewizji pojawiła się nowa reklama tego tytułu.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Mimo sporego zainteresowania najnowszą odsłoną cyklu twórcy nie rezygnują z promocji Yakuzy Zero, szczególnie w Japonii, gdzie reklama najnowszej części cyklu puszczana jest w telewizji.

Najnowszy promocyjny materiał, który Japończycy oglądają w telewizji skupia się przede wszystkim na twarzach bohaterów i emocjach, które się na nich malują. Trzeba przyznać, że pod tym względem Yakuza Zero prezentuje się wyśmienicie. Miejmy nadzieję, że taki efekt będzie można zobaczyć nie tylko w reklamie telewizyjnej, ale również podczas właściwej rozgrywki.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w w tym roku. Wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy lub do Ameryki Północnej. Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy Assassin’s Creed Unity twierdzą, że rynek gier wideo porzuca standard 60 klatek na sekundę.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More