Rzućcie okiem na rozgrywkę z Bloodborne, nowej marki twórców Dark Souls

Podczas tegorocznej imprezy E3 zaprezentowano graczom zupełnie nową markę od firmy From Software.

Project Beast to duchowy następca Demon's Souls oraz Dark Souls.
Project Beast to duchowy następca Demon’s Souls oraz Dark Souls.

Podczas prezentacji Sony na targach w Los Angeles zaprezentowano nową markę autorstwa From Software. Mowa tutaj o Bloodborne, które finalnie otrzymało nieoficjalny zwiastun. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4.

Za grę odpowiadają autorzy Demon’s Souls oraz Dark Souls, a więc specjaliście ze wspomnianego From Software. Bloodborne z założenia jest mroczną grą typu RPG usytuowaną w otwartym świecie. Nowa marka w żaden sposób nie jest powiązana z wcześniejszymi grami tego producenta. Tytuł reprezentuje podobną charakterystykę rozgrywki, a więc wszędobylski mrok, wysoki poziom wyzwania oraz świetną grafikę. Do dyspozycji gracza oddane zostaną postaci władające broniami, ale również parające się niebezpieczną w skutkach magią.

Podczas rozgrywki nie będzie dostępnej mapy, ani znaczników kierunku drogi do celu. Bloodborne zaoferować ma również tryb wieloosobowy, dzięki czemu wraz z innymi graczami będziemy mogli przemierzać wirtualny świat. Technologicznie nie powinniśmy jeszcze oceniać tej gry, ponieważ jakość poniższego trailera jest niezadowalająca. Czekamy na oficjalne materiały z Bloodborne.

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na czerwiec 2014

W sieci pojawiły się oficjalne wiadomości na temat czerwcowej rozpiski PlayStation Plus....
Read More