Rzućcie okiem na początek trybu fabularnego Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Do sieci trafił fragment rozgrywki przedstawiający początek trybu fabularnego.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Najnowsza odsłona serii Mortal Kombat, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, zawierać będzie tryb fabularny. Twórcy postanowili opublikować fragment rozgrywki, który przedstawia początek historii, którą poznamy w Mortal Kombat X.

Pierwszym aspektem, który rzuci się w oczy graczom, to sekwencje QTE. Twórcy zadbali, aby podczas początkowej cut- scenki gracze się nie nudzili i byli częścią wydarzeń na ekranie. Myślicie, że to dobry pomysł? W końcu ostatnimi czasy sekwencje QTE są dość szeroko krytykowane.

Jednakże jest też krwawo i brutalnie, czyli dokładnie tak jak powinno być w przypadku Mortal Kombat. Starzy wyjadacze od razu poczują się w domu. Miejmy nadzieję, że cały tryb fabularny będzie prezentował równie dobry poziom co jego początek.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One. Premiera gry na tych platformach zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku. Na konsole siódmej generacji tytuł ten pojawi się dopiero w czerwcu.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Bloodborne- nowy gameplay przedstawiający walkę z ogromnym bossem

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More