Rzućcie okiem na nowy zwiastun Below

Below to gra typu rogue-like, która ma być tytułem ekskluzywnym na nową konsolę Microsoftu. Nowy zwiastun mówi wiele, mimo iż nie pada w nim ani jedno słowo. Najważniejszą informacją jest fakt, że to czy Below rzeczywiście będzie exclusivem na Xboxa One staje się wątpliwe.

273174-BelowHeader

Najnowszy zwiastun jest niezmiernie klimatyczny. To wszystko za sprawą świetnej muzyki, efektów dźwiękowych oraz samej oprawy wizualnej gry. Na zeszłorocznych targach E3 Capy Games zapowiedziało grę, jako tytuł zmierzający na Xboxa One. Najnowszy zwiastun budzi wątpliwości czy Below rzeczywiście ukaże się tylko i wyłącznie na najnowszej konsoli Microsoftu.

Below to gra typu roguelike, za którą odpowiedzialne jest niezależne studio Capybara Games, twórcy m.in Might & Magic: Clash of Heroes czy Superbrothers: Sword & Sworcery. Miejscem , na którym rozgrywa się gra jest tajemnicza wyspa, którą będziemy przemierzać wzdłuż i wszerz, po to by odkrywać tajemnice lądu. Będziemy mieć także możność eksploracji mrocznych jaskiń, gdzie czaić się będą na nas różne stwory, z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Gra jest charakterystyczna pod względem graficzny, przypomina tę oprawę jaką można było zobaczyć w Superbrothers: Sword & Sworcery. Premiera gry zaplanowana jest na wrzesień tego roku.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Kingdom Come: Deliverance- kolejny dziennik deweloperów, który prezentuje alchemię

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios....
Read More