Rzućcie okiem na nowy trailer Sherlock Holmes Crimes & Punishments przygotowany na E3.

Sherlock Holmes Crimes & Punishments to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek. Odpowiedzialne za ten tytuł jest studio Frogwares. Gra trafi do sprzedaży 14 września tego roku na komputery osobiste, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz na konsole nowej generacji. 

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Premiera gry dopiero we wrześniu, ale skoro jest jeszcze dużo czasu, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać. Tak samo pomyślało studio Frogwares i przypomniało graczom o nowej odsłonie przygód Sherlocka Holmesa kolejnym zwiastunem. Nowy materiał nie skupia się jednak na słynnym detektywie, a podtytule gry, czyli przestępstwach i karach. Trzeba również przyznać, że nowy Sherlock dobrze prezentuje się pod względem graficznym, a dodać trzeba, że nie będzie to gra, która będzie nam podpowiadać, a ponadto doświadczymy  niej kilku zakończeń, o czyn wspominaliśmy tutaj.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za które odpowiedzialne jest studio Frogwares. Miejsce akcji to miasto Londyn z czasów wiktoriańskich (1837- 1901). Podczas rozgrywki przejmujemy kontrole nad tytułowym, znanym detektywem Sherlockiem Holmesem. Całość działa na silniku graficznym Unreal Engine 3, akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł trafi na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera we wrześniu.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- nowe screeny i fenomenalny model głównego bohatera

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More