Rzućcie okiem na nowy trailer Far Cry’a 4!

Far Cry 4 to kolejna odsłona znanej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanin, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Po bardzo udanej trzeciej części oczekiwania fanów są bardzo wysokie, niemalże takie jak Himalaje, które przyjdzie nam zwiedzić w czwartej części serii.

Far Cry jest jedną z najbardziej znanych serii na rynku. Czy czwarta odsłona powtórzy sukces Far Cry’a 3?

Nowy trailer skupia się głównie na przedstawieniu jakie opinie o produkcji Ubisoftu ma prasa. I tak co chwilę w tle pojawiają się kolejne napisy, na których to widnieją różne pochwały na temat najnowszego Far Cry’a. Nie ma co się dziwić, ponieważ nowa odsłona serii jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, a przez ogromny sukces trzeciej części Far Cry’a wszyscy liczą na powtórkę z rozrywki.

I tak według prasy najnowszy Far Cry ma być jedną z największych gier akcji tej jesieni, czy też najbardziej obiecującą grą pokazaną na targach. Inni podkreślają, że będzie to jeszcze większa i piękniejsza gra, niż poprzednie części, a do tego będą w niej słonie. Jak widać każdemu podoba się co innego, a o wadach nikt nie wspomina. Szykuje się nam gra roku?

Far Cry 4 to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Najnowsza, czwarta część Far Cry’a zadebiutuje już 20 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy trailer gry Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja to gra typu survival horror, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More