Rzućcie okiem na nowy materiał promujący grę Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Produkcja ta ma być tytułem ekskluzywnym dla Xboksa One. Do sieci trafił materiał live- action, który ma za zadanie reklamować grę.

Xbox One zadebiutował w Polsce 5 września.

Premiera Sunset Overdrive zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że twórcy wraz z wydawcą starają się, aby nikt nie zapomniał o ich produkcji. Najnowszy materiał live- action przedstawia Sunset Overdrive w rzeczwistym świecie i ma oczywiście za zadanie reklamować najnowszą grę stuia Insomniac Games. Warto zauważyć, iż taka forma reklamy jest co raz bardziej popularna w grach wideo. A Wam podoba się taki rodzaj promocji?

Sunset Overdrive to zwariowana gra, w której naszym głównym celem jest przede wszystkim dobra zabawa i pozbawianie mutantów życia. Całość okraszona jest wspaniałą oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Trzeba przyznać, strona wizualna naprawdę cieszy oko, co można już było zauważyć na licznych materiałach wideo oraz obrazkach z gry.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Heavy Rain zawita na PlayStation 4

Wieloletni fani konsol Sony mogą być z tego powodu niezadowoleni, w końcu...
Read More