Rzućcie okiem na nowy materiał promujący grę Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Produkcja ta ma być tytułem ekskluzywnym dla Xboksa One. Do sieci trafił materiał live- action, który ma za zadanie reklamować grę.

Xbox One zadebiutował w Polsce 5 września.

Premiera Sunset Overdrive zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że twórcy wraz z wydawcą starają się, aby nikt nie zapomniał o ich produkcji. Najnowszy materiał live- action przedstawia Sunset Overdrive w rzeczwistym świecie i ma oczywiście za zadanie reklamować najnowszą grę stuia Insomniac Games. Warto zauważyć, iż taka forma reklamy jest co raz bardziej popularna w grach wideo. A Wam podoba się taki rodzaj promocji?

Sunset Overdrive to zwariowana gra, w której naszym głównym celem jest przede wszystkim dobra zabawa i pozbawianie mutantów życia. Całość okraszona jest wspaniałą oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Trzeba przyznać, strona wizualna naprawdę cieszy oko, co można już było zauważyć na licznych materiałach wideo oraz obrazkach z gry.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Ekranizacja The Last of Us będzie się różnić względem pierwowzoru

Niedawno na rynek trafiła poprawiona wersja The Last of Us  z podtytułem...
Read More