Rzućcie okiem na nowy materiał promujący grę Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Gra oparta jest o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. Do sieci trafił świetny materiał wideo promujący najnowsze dzieło Monolith Productions.

Śródziemie: Cień Mordoru trafi na konsole starej oraz obecnej generacji, a także na komputery osobiste.

Do sieci trafił ponad 7 minutowy materiał wideo, który promuje najnowszą produkcję studia Monolith Productions, czyli Śródziemie: Cień Mordoru. Nie spodziewajcie się jednak kolejnego zwiastuna, fragmentu rozgrywki okraszonym komentarzem twórców, czy też materiału, w którym to trafiamy za kulisy gry. Tym razem mamy do czynienia z filmem live- action, w którym to pomalowani faceci, przebrani za orków odgrywają scenę, która ma zachęcić graczy do kupna gry. Sprawdźcie, czy ulegniecie wdziękom orków.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się, aby nikt nie zapomniał o ich produkcji, a nieco inne podejście do promocji gry jest zawsze mile widziane przez graczy. Miejmy nadzieję, że Monolith Productions dostarczy nam świetną grę osadzoną w uniwersum Śródziemia, która zadowoli nie tylko fanów gier akcji, ale również zwolenników twórczości Tolkiena.

Śródziemie: Cień Mordoru na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One trafi już 3 października. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 na premierę gry na tych konsolach będą musieli poczekać aż do 21 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Odtwórca roli Joela jest gotowy na The Last of Us 2

Naughty Dog aktualnie pracuje nad wersją The Last of Us na PlayStation...
Read More