Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to dzieło polskiego studia CI Games. Najnowsza produkcja naszych rodaków skierowana jest głównie do dojrzałych graczy. Zapowiada się bardzo ciekawy tytuł, który być może namiesza na rynku. Miejmy nadzieję, że odniesie sukces, a tymczasem rzućmy okiem na nowy zwiastun.

W produkcję gry zaangażowany jest Tomasz Gop, jeden ze współtwórców Wiedźmina.

Promocja gry jest niezwykle ważna. Tak samo myślą panowie z CI Games i nie przestają reklamować swojej najnowszej produkcji, czyli Lords of the Fallen. Ekipa pojawiła się na Comic Conie w San Diego wraz ze swoim nowym tytułem i to właśnie tam zaprezentowano najnowszy zwiastun, który w bardzo klimatyczny sposób przedstawia nam głównego bohatera, a także pokazuje co nieco akcji. Zobaczcie sami.

Ponadto najnowszy materiał promocyjny zdradza, że gracze będą mieli możliwość zamówienia edycji limitowanej w skład, której wejdą ścieżka dźwiękowa z gry, a także dwa zestawy DLC- The Monk’s Decipher i Demonic Weapons Pack. Jak widać nasi rodacy bardzo starają się, aby o Lords of The Fallen było głośno i bardzo dobrze. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery każdy kto zagra w najnowszą produkcję CI Games będzie zadowolony.

Lords of the Fallen trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One już 31 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Siedemnaście minut rozgrywki z Child of Light

Child of Light to gra studia Ubisoft, która trafi na konsole nowej...
Read More
  • Irok

    Zacny trailer:D Radzę zainteresować się tą grą, szykuje się hit na jesień!