Rzućcie okiem na najnowszy trailer gry Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja to gra typu survival horror, za którą odpowiedzialne jest studio Creative Assembly. Tytuł ten ma posiadać klimat znany z pierwszych filmowych odsłon Obcego. Do sieci trafił nowy trailer, który idealnie obrazuje to, co spotka nas podczas rozgrywki.

Za dystrybucję gry Obcy: Izolacja w naszym kraju odpowiada firma Cenega.

Premiera gry Obcy: Izolacja zbliża się wielkimi krokami. Twórcy nie zapominają o tym fakcie, dzięki czemu do sieci regularnie trafiają kolejne fragmenty rozgrywki lub nowe zwiastuny. Tym razem mamy do czynienia z tym drugim, ale po obejrzeniu poniższego materiału wideo na pewno nie będziecie zawiedzeni, a Wasze zainteresowanie najnowszą produkcją Creative Assembly na pewno wzrośnie.

Obcy: Izolacja ma prawo przypaść do gustu nie tylko fanom gier z gatunku survival horror, ale również fanom pierwszych, filmowych części Obcego. Twórcy niejednokrotnie podkreślali, iż to właśnie owe produkcje były inspiracją do stworzenia gry. Również klimat panujący podczas rozgrywki ma przypominać ten znany z filmów. Wszystko wskazuje więc na to, że już niedługo w nasze ręce wpadnie produkcja godna filmowej sagi o Obcym.

Obcy: Izolacja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera gry zaplanowana jest na 7 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4 w 1080p?

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More