Rzućcie okiem na najnowszy gameplay z Evolve

Eolve to sieciowy FPS, w którym duży nacisk położony jest na kooperację. Za ten tytuł odpowiedzialne jest Turtle Rock Studios, którzy stworzyli m.in Left 4 Dead. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że do sieci trafiają kolejne materiały przedstawiające rozgrywkę.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Premiera najnowszej gry Turtle Rock Studios już za kilka miesięcy, natomiast redaktorzy z zagranicznych serwisów mają już dostęp do Evolve. I właśnie pracownicy jednego z takich serwisów, a dokładniej ekipa z VG 24/7 postanowiła opublikować jeden z rozegranych przez nich meczy, gdzie stanęli po „złej” stronie barykady. Rzućcie okiem na poniższy materiał.

Evolve pozwoli graczom wcielić się zarówno w grupę, która będzie zwalczać potwory, ale również jeśli będziemy mieli ochotę, to będziemy mogli pokierować maszkarami i skrócić żywot tych, którzy na nas polują. To dość ciekawe podejście tym bardziej, że twórcy zapowiadają, że w grze mają pojawić się ogromne stwory, m.in Kraken, którego w akcji możecie zobaczyć na poniższym materiale.

Evolve trafi na komputery osobiste, oraz najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera najnowszego dzieła Turtle Rock Studios zaplanowana jest na 21 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwszy zwiastun Tony Hawk’s Pro Skater 5 zawierający fragmenty rozgrywki

Kolejna odsłona legendarnej serii Tony Hawk’s Pro Skater zbliża się wielkimi krokami....
Read More