Rzućcie okiem na najnowszy gameplay z Evolve

Eolve to sieciowy FPS, w którym duży nacisk położony jest na kooperację. Za ten tytuł odpowiedzialne jest Turtle Rock Studios, którzy stworzyli m.in Left 4 Dead. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że do sieci trafiają kolejne materiały przedstawiające rozgrywkę.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Premiera najnowszej gry Turtle Rock Studios już za kilka miesięcy, natomiast redaktorzy z zagranicznych serwisów mają już dostęp do Evolve. I właśnie pracownicy jednego z takich serwisów, a dokładniej ekipa z VG 24/7 postanowiła opublikować jeden z rozegranych przez nich meczy, gdzie stanęli po “złej” stronie barykady. Rzućcie okiem na poniższy materiał.

Evolve pozwoli graczom wcielić się zarówno w grupę, która będzie zwalczać potwory, ale również jeśli będziemy mieli ochotę, to będziemy mogli pokierować maszkarami i skrócić żywot tych, którzy na nas polują. To dość ciekawe podejście tym bardziej, że twórcy zapowiadają, że w grze mają pojawić się ogromne stwory, m.in Kraken, którego w akcji możecie zobaczyć na poniższym materiale.

Evolve trafi na komputery osobiste, oraz najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera najnowszego dzieła Turtle Rock Studios zaplanowana jest na 21 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy trailer No Man’s Sky

No Man’s Sky to bez wątpienia jedna z najciekawszych produkcji, które niebawem...
Read More