Rzućcie okiem na najnowszy fragment rozgrywki z gry Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments jest kolejną odsłoną serii przygodówek z słynnym detektywem w roli głównej. Za najnowszą część przygód Sherlocka Holmesa odpowiedzialne jest studio Frogwares. Twórcy opublikowali w sieci nowy fragment rozgrywki pochodzący z ich najnowszej produkcji.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Już za kilkanaście dni każdy gracz będzie mógł ponownie wejść w buty najsłynniejszego detektywa świata i rozwiązać liczne zagadki. Jednakże Frogwares nie zapomina o promocji gry i z racji tego do sieci trafił najnowszy materiał wideo, który prezentuje nieznane dotąd fragmenty pochodzące z Sherlock Holmes: Crimes & Punishments. Najnowszy, prawie 3 minutowy, film pokazuje jak Sherlock Holmes wyciąga informacje od podejrzanych, lub to jak bardzo potrafi poświęcić się dla sprawy. Ponadto w najnowszym materiale możemy zobaczyć także ciekawą minigrę, która towarzyszyć będzie siłowaniu się na rękę. Rzućcie okiem.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments na licznych materiałach wygląda bardzo dobrze i możliwe, że już pod koniec w nasze ręce wpadnie najlepsza, jak do tej pory, część przygód najsłynniejszego detektywa świata. Warto również wspomnieć, że twórcy kilkukrotnie podkreślali, że gra nie będzie nas prowadzić za rękę, co oznacza, że zapewne nieraz podczas rozgrywki podejmiemy błędne decyzję, które na pewno będą miały wpływ na dalszy rozwój historii. Brzmi obiecująco. Miejmy nadzieję, że po premierze wszyscy gracze będą zadowoleni z zakupu.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 30 września tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

To już pewne – Resident Evil zostanie odświeżone!

To już pewne, że pierwsza część legendarnej serii Resident Evil zostanie odświeżona...
Read More