Rzućcie okiem na lokacje z gry Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments to kolejna odsłona serii przygodówek z tytułowym detektywem w roli głównej, za którą odpowiedzialne jest studio Frogwares. Wydawca gry postanowił opublikować w sieci materiał prezentujący lokacje, jakie odwiedzimy podczas rozgrywki.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Ekipa studia Frogwares oraz wydawca gry ostatnimi czasy nie próżnują i trzeba przyznać, że dość regularnie podsyłają nam kolejne materiały pochodzące z ich najnowszej produkcji. Najnowszy filmik z gry Sherlock Holmes: Crimes & Punishments przedstawia lokacje, które zwiedzimy podczas rozwiązywania kolejnych spraw. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Na materiale możemy łatwo zauważyć, że twórcy przygotowali ciekawe lokacje, które pomimo tego, że są dość kolorowe, to cały czas mają w sobie dozę tajemniczości, co w grach detektywistycznych jest niezwykle pożądane. Warto również przypomnieć, że ostatni materiał pochodzący z gry przedstawiał, że Sherlock Holmes będzie w stanie poświęcić się dla sprawy i nie raz przyjdzie nam się przebierać, aby pozostać niezauważonym.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments zapowiada się wyśmienicie, a dla fanów gatunku jest to wręcz pozycja obowiązkowa. Miejmy nadzieję, że również po premierze gry, która nastąpi 30 września znajdziemy w sieci wiele ciepłych słów o tej produkcji. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xboksie One

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More