Rzućcie okiem na kilkanaście minut z Murdered: Soul Suspect w wersji na PlayStation 4

Murdered: Śledztwo zza grobu to gra wyprodukowana przez firmę Square Enix. Ten wirtualny thriller opowiadający o pewnym śledztwie dostępny będzie 3 czerwca, a w sieci pojawił się pierwszy let’s play.

Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.
Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.

Zabili go i uciekł, chciało by się napisać, informując o nowych fragmentach rozgrywki z Murdered: Soul Suspect. Mam tutaj na myśli grę firmy Square Enix, która trafi na kilka platform, ale zanim po nią sięgniecie, możecie rzucić okiem na jeden z pierwszych materiałów wideo prezentujący sam początek rozgrywki. Zamieszczony został on przez pewnego użytkownika platformy YouTube, który to stara się nam wyjaśnić, jak ten wirtualny thriller wygląda w ruchu.

Nie ma tutaj zbyt wiele akcji, za to kombinowania i owszem. Murdered: Śledztwo zza grobu to gra stawiająca na mroczny klimat małego miasteczka, oraz nakreślająca wizję pewnego ”psychola”, który w nim grasuje. Podczas rozgrywki możemy przyglądać się miejscu zbrodni, badać wiele dowodów, przysłuchiwać się komentarzom osób trzecich oraz odtwarzać przeszłość. Wspomniane patenty bardzo ciekawie prezentują się w akcji, chociaż nie wiemy nadal, w jaki sposób będzie tutaj poprowadzony temat walki oraz starć z oponentami.

Murdered: Soul Suspect trafi na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste już 3 czerwca. Poniżej możecie rzucić okiem na fragmenty rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Już możecie składać zamówienia przedpremierowe na PES 2016

CDP.pl oraz firma Konami rozpoczęły zbieranie zamówień przedpremierowych na grę Pro Evolution...
Read More