Rzućcie okiem na kilkanaście minut z Murdered: Soul Suspect w wersji na PlayStation 4

Murdered: Śledztwo zza grobu to gra wyprodukowana przez firmę Square Enix. Ten wirtualny thriller opowiadający o pewnym śledztwie dostępny będzie 3 czerwca, a w sieci pojawił się pierwszy let’s play.

Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.
Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.

Zabili go i uciekł, chciało by się napisać, informując o nowych fragmentach rozgrywki z Murdered: Soul Suspect. Mam tutaj na myśli grę firmy Square Enix, która trafi na kilka platform, ale zanim po nią sięgniecie, możecie rzucić okiem na jeden z pierwszych materiałów wideo prezentujący sam początek rozgrywki. Zamieszczony został on przez pewnego użytkownika platformy YouTube, który to stara się nam wyjaśnić, jak ten wirtualny thriller wygląda w ruchu.

Nie ma tutaj zbyt wiele akcji, za to kombinowania i owszem. Murdered: Śledztwo zza grobu to gra stawiająca na mroczny klimat małego miasteczka, oraz nakreślająca wizję pewnego ”psychola”, który w nim grasuje. Podczas rozgrywki możemy przyglądać się miejscu zbrodni, badać wiele dowodów, przysłuchiwać się komentarzom osób trzecich oraz odtwarzać przeszłość. Wspomniane patenty bardzo ciekawie prezentują się w akcji, chociaż nie wiemy nadal, w jaki sposób będzie tutaj poprowadzony temat walki oraz starć z oponentami.

Murdered: Soul Suspect trafi na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste już 3 czerwca. Poniżej możecie rzucić okiem na fragmenty rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 Naval Strike w pełnej okazałości na nowym zwiastunie

Battlefield 4 Naval Strike to trzecie z rzędu rozszerzenie DLC do gry...
Read More