Rzućcie okiem na japoński zwiastun Resident Evil: Revelations 2

W sieci pojawił się japoński trailer pierwszego odcinka gry Resident Evil: Revelations 2, który w tym tygodniu debiutuje na PS4, PS3, X360, Xone oraz PSV i PC.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Sympatycy marki Resident Evil w tym miesiącu mają swoje niewielkie święto, bowiem na konsolach stacjonarnych, PC oraz PlayStation Vita debiutuje pierwszy odcinek Resident Evil: Revelations 2. Tytuł otrzymał japoński trailer, który zdradza nieco wątków fabularnych, ale został przygotowany niezwykle efektownie i z dbałością o oprawę graficzną.

Capcom sonduje rynek właśnie za pomocą Resident Evil: Revelations 2 w formie odcinkowej. Wcześniej nikt by się nie spodziewał, że marka taka jak Resident Evil może być dystrybuowana w taki właśnie sposób. Jest to ciekawostka dla fanów serii, ale gracze mogą liczyć na kompletne – zbiorcze wydanie gry już wkrótce.

Pierwszy odcinek gry Resident Evil: Revelations 2 został nazwany Penal Colony. Gracze wcielają się w znaną i lubianą Claire Redfield, która wraz z Moirą Burton będą musiały przetrwać w tych niebezpiecznych warunkach. Co ciekawe, w historii udział bierze również Barry Burton, pamiętany głównie z pierwszej odsłony serii – członek elitarnego oddziału S.T.A.R.S.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/resident-evil-revelations-2-japanese.html]

Claire Redfield w całej okazałości!
Claire Redfield w całej okazałości!

Written By
More from Patryk

Świętujmy dziesiąte urodziny Singstar oczekując na nową odsłonę serii

Singstar to gra przeznaczona na konsole PlayStation, w której wcielamy się w...
Read More