Rzućcie okiem na intro Watch Dogs w wersji na Xboksa 360

Watch Dogs to trzecioosobowa gra akcji, która trafi na rynek 27 maja w wersjach konsolowych oraz PC. W sieci pojawił się materiał prezentujący wprowadzenie gry w wersji na Xboksa 360.

Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.
Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.

Marketingowej ofensywy Ubisoftu ciąg dalszy. Przed premierą gry w sieci pojawia się mnóstwo informacji, materiałów oraz zdjęć, które nie zawsze pochodzą ze sprawdzonego źródła. Ostatnio informowaliśmy Was o przecieku na temat drzewka umiejętności, a dzisiaj mamy prawdziwą bombę. W sieci zamieszczono wprowadzenie do gry (intro) w wersji na Xboksa 360. Oglądacie materiał na własną odpowiedzialność, pomijając już fakt, iż przedpremierowe publikacje tego typu są przecież zabronione. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego, historia nauczyła nas, iż takie przypadki mają miejsce. 

Watch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Na pewno nie sposób będzie uniknąć porównań do serii Grand Theft Auto. O jakości produktu dowiemy się już za kilka dni, kiedy to pojawią się pierwsze zestawienia recenzji, materiały wideo z rozgrywki na platformach wideo oraz gry osobiście przetestujemy grę.

[dzięki – AGB]

Aktualizacja – film został tymczasowo zablokowany, ale możecie go obejrzeć poprzez kliknięcie linku pod poniższym materiałem.


۞ przez AGBLeaks

Written By
More from Patryk

Nowy, przerażający zwiastun Silent Hills

Hideo Kojima udostępnił graczom nową zajawkę Silent Hills w wersji na konsole...
Read More