Rzućcie okiem na drukowane kompendium wiedzy do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Twórcy zaprezentowali jak wyglądać będzie fizyczne kompendium wiedzy o grze.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni wskoczymy w buty Geralta i wyruszymy na poszukiwania Dzikiego Gonu. Jednakże do takiej wyprawy należy się przygotować i CD Projekt RED wie o tym doskonale.

Twórcy gry na jednym z materiałów wideo zaprezentowali obszerne kompendium wiedzy o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przewodnik zawierać będzie opis wszystkich lokacji, potworów, które w nich napotkamy, a także broni, która dla wiedźmina jest niezbędna.

Kompendium liczyć będzie 173 strony, wydane zostanie w twardej oprawie, a jego cena wynosić będzie 69,99 złotych. Bez wątpienia fani Geralta, którzy nie załapali się na edycję kolekcjonerską będą zainteresowani takim dodatkiem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Hitman GO: Definitive Edition zmierza na PC oraz Playstation 4 i Vita

Płatny zabójca i nietypowa gra logiczna? Połączenie być może nieco zaskakujące, ale...
Read More