Rzućcie okiem na drukowane kompendium wiedzy do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Twórcy zaprezentowali jak wyglądać będzie fizyczne kompendium wiedzy o grze.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni wskoczymy w buty Geralta i wyruszymy na poszukiwania Dzikiego Gonu. Jednakże do takiej wyprawy należy się przygotować i CD Projekt RED wie o tym doskonale.

Twórcy gry na jednym z materiałów wideo zaprezentowali obszerne kompendium wiedzy o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przewodnik zawierać będzie opis wszystkich lokacji, potworów, które w nich napotkamy, a także broni, która dla wiedźmina jest niezbędna.

Kompendium liczyć będzie 173 strony, wydane zostanie w twardej oprawie, a jego cena wynosić będzie 69,99 złotych. Bez wątpienia fani Geralta, którzy nie załapali się na edycję kolekcjonerską będą zainteresowani takim dodatkiem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Recenzja gry Submerged

Zatopione miasto, siostra, która musi ratować umierającego brata, otwarty świat, eksploracja, znajdźki,...
Read More