Rzućcie okiem na amatorski film z Larą Croft w roli głównej

Tomb Raider okazał się być jedną z najlepszych gier tego roku. Panna Croft otrzymała nowe życie, a sama jej postać stała się inspiracją dla młodych twórców filmowych.

lara1

Grupka zapaleńców z aspiracjami filmowców nagrała ciekawy materiał z Larą Croft w roli głównej. Otóż dwójka bohaterów została porwana przez grupę najemników. Film jest określony jako ”amatorski”, ale nie jedna wytwórnia nie powstydziłaby się takim demem. Filmik jest stylizowany, jak twórcy przyznają w jego opisie, grami z serii Tomb Raider, jak również kinem akcji lat 80. Warto odnotować, że za grupką młodych ludzi nie stoi żaden wydawca, producent, czy nawet twórcy gry. Square Enix nie ma nic wspólnego z amatorskim projektem, co jednak nie wpływa na jego jakość. A jakość jest tutaj najważniejsza. Sporo się dzieje, Croft w swoim stylu eliminuje kolejnych rzezimieszków. Finał całego projektu jest dość intrygujący, żeby nie powiedzieć smutny. 

Jeżeli podobają się Wam takie projekty, możecie polubić oficjalną stronę twórców na Facebooku. Gratulujemy wykonania, pomysłu i odwagi, tym samym licząc na więcej, tak jakościowych projektów…może coś w klimatach Metal Gear Solid?

Written By
More from konadmin

Watch Dogs na X360 i PS3 wygląda trochę inaczej

Watch Dogs to przepiękna gra z zadatkami na bardzo dobry, miodny tytuł....
Read More